Flexible, safe & strong

Certyfikaty i osiągnięcia

Certyfikat BRC

Produkcja folii VerCAST została certyfikowana na zgodność z międzynarodowym standardem dla opakowań i materiałów opakowaniowych BRC. Certyfikat nadała jednostka certyfikująca TÜV NORD CERT GmbH. Otrzymaliśmy najwyższą notę AA.

Certyfikat ten potwierdza, że zarówno proces produkcyjny, jak i pozostałe procesy związane z wytwarzaniem i sprzedażą folii CPP przebiegają i są dokumentowane zgodnie z wymaganiami normy BRC, oraz że produkcja odbywa się w kontrolowanych warunkach o wysokim standardzie czystości i higieny, uwzględniającym m.in. podlegające nadzorowi zabezpieczenia przed szkodnikami i insektami. Produkt jest w pełni identyfikowalny (jego historia jest udokumentowana), jego jakość jest kontrolowana w zaplanowany sposób, a wszystkie najważniejsze procesy związane z wytwarzaniem i sprzedażą taśm polipropylenowych są dokumentowane. Firma okresowo monitoruje zadowolenie klientów i uwzględnia uzyskane informacje w ciągłym doskonaleniu swoich produktów i procesów.

Certyfikat ISO 9001: 2015

Produkcja taśm polipropylenowych VerBAND i VerSTRAP została certyfikowana na zgodność z międzynarodowym standardem ISO 9001: 2015. Certyfikat nadała jednostka certyfikująca TÜV NORD CERT GmbH. 

Certyfikat ten potwierdza, że zarówno proces produkcyjny, jak i pozostałe procesy związane z wytwarzaniem i sprzedażą taśm polipropylenowych przebiegają i są dokumentowane zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001: 2015. Zgodnie z nią potrzeby naszych klientów są identyfikowane i uwzględniane w dostarczanym produkcie, produkcja odbywa się w nadzorowanych warunkach, produkt jest w pełni identyfikowalny (jego historia jest udokumentowana), jego jakość jest kontrolowana w zaplanowany sposób, a wszystkie najważniejsze procesy związane z wytwarzaniem i sprzedażą taśm polipropylenowych są dokumentowane. Firma okresowo monitoruje zadowolenie klientów i uwzględnia uzyskane informacje w ciągłym doskonaleniu swoich produktów i procesów.